2017-09-11 14:09:55

Klasa O Jarosław. Orzeł Przeworsk rozgromił Roztocze Narol i jest liderem

facebook.com/mksorzelprzeworsk
Orzeł Przeworsk rozgromił Roztocze Narol i jest nowym liderem jarosławskiej "okręgówki". Zwycięstwo Sanu Hurko-Hureczko i porażka MKS-u Kańczuga.

Orzeł Przeworsk rozgromił Roztocze Narol 7-0. Bramki strzelali: Damian Misiło, Piotr Boratyn, Konrad Stępień, Szymon Barszczak, Edwin Struś oraz dwa trafienia zaliczył Karol Wilk.

San Hurko-Hureczko ograł Płomień Morawsko 4-2. Gospodarze objęli prowadzenie po golu Arkadiusza Fedaka, a Sebastian Marciniak podwyższył wynik w 40. minucie.

Następnie samobojczą bramkę strzelił jeden z obrońców San-u a za chwilę było 2-2 po golu Marka Pajdy. W 70. minucie jednak Andrzej Danielak skutecznie wykonał rzut karny, a wynik meczu w doliczonym czasie ustalił Fedak.

MKS Kańczuga uległa na własnym boisku Biało-Czerwonym Kaszyce 2-3.

1-0 Misiło (18)
2-0 karol Wilk (43)
3-0 Konrad Stepień (45)
4-0 Piotr Boratyn (49)
5-0 Szymon Barszczak (51)
6-0 Edwin Struś (57)
7-0 Konrad Stepień (64)