2017-09-11 13:09:44

Klasa O Dębica. Bezbłędny Sokół Kolbuszowa Dolna, zwycięstwo Victorii Czermin

Sokół Kolbuszowa Dolna pokonała Ranizovie Ranizów, a Victoria Czermin ograła Radomyślankę Radomyśl. Zwycięstwo Lechii Sędziszów Małopolski. Olchovia Olchowa straciła punkty z Kamieniarzem Golemki.

Sokół Kolbuszowa Dolna pokonała Ranizovie Ranizów 4-1. Do przerwy, jednak było tylko 1-0 po golu Łukasza Gorzelanego.

W 70. minucie Raniżovia Raniżów doprowadziła do wyrówniania za sprawą Bartosza Zimnego. Podrażniony Sokół odpowiedział trzema bramkami. Najpierw pięć minut później Łukasz Korab dał ponownie prowadzenie gospodarzom, później dwie bramki na swoim koncie zapisał Albert Orzech.

Victoria Czermin ograła Radomyślankę Radomyśl 2-0. W pierwszej połowie gola dla miejscowych zdobył Wojciech Soboń. Po zmianie stron jeden z zawodników Radomyślanki ujrzal dwie zolte kartki a w konsekwencji czerwoną. Chwilę później obrońca z Radomyśla tak niefortunnie interweniował, że skierował piłkę do własnej siatki.

Lechia Sędziszów Małopolski pokonała na wyjeździe Chemika Pustków 3-1, choć gospodarze już w 1. minucie wykorzystali rzut karny i wyszli na prowadzenie. Jednak już po pół godzinie gry było 1-1 za sprawą Dymytro Smerki.

W 67. Jakub Makuch wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie a wynik meczu ustalił Jakub Lesiński.

Z kolei w innym meczu Klasy O Dębica Kamieniarz Golemki sensacyjnie pokonał Olchovię Olchową 2-0.

1-0 Łukasz Gorzelany (25)
1-1 Bartosz Zimny (70)
2-1 Łukasz Korab (75)
3-1 Albert Orzech (85)
4-1 Albert Orzech (89)