2017-09-09 20:47:49

Karpaty Krosno w końcu wygrały w lidze. Zwycięstwo z Unią Tarnów

Karpaty Krosno wygrały z Unią Tarnów 4-1 odnosząc tym samym pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

Podpieczni Adama Fedoruka weszli w to spotkanie wręcz rewelacyjnie. Już w 2. minucie prowadzenie gospodarzom dał Sebastian Białasik. Ten sam zawodnik zaledwie 7 minut później podwyższył na 2-0. Do przerwy krośnianie prowadzili dwiema bramkami i kontrolowali przebieg spotkania.

Kwadras po zmianie stron trzeciego gola dla Karpat Krosno zdobył Mateusz Kantor i wiadomo było, że biało-niebiescy w tym spotkanie sięgną po pierwszy w tym sezonie komplet punktów.

Honorowy gol dla Unii Tarnów padł w 90. minucie, ale miejscowi odpowiedzieli jeszcze jednym trafieniem i ostatecznie zwyciężyli 4-1.

1-0 Sebastian Białasik (2)
2-0 Sebastian Białasik (9)
3-0 Mateusz Kantor (60)
3-1 Krzysztof Wrzosek (90)
4-1 Grzegorz Gawle (90+3)