2017-09-08 20:09:16

Wojciech Reiman dał zwycięstwo Stali Rzeszów z Wólczanką Wólka Pełkińska

Stal Rzeszów pokonała Wólczankę Wólka Pełkińska1-0 w pierwszym meczu 7. kolejki 3 ligi gr. IV. Bramkę strzelił Wojciech Reiman.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym, choć stroną przeważającą była ekipa Wólczanki Wólka Pełkińska.

Po zmianie stron w obraz gry nie uległ zmianie, ale swoje okazję mieli piłkarze Stali Rzeszów.

Jedną z nich goście wykorzystali w 79. minucie.. Najpierw na bramkę gospodarzy strzelał Michał Marczak, później Sebastian Brocki.

W końcu drogę do siatki Wólczanka Wólka Pełkińska znalazł Wojciech Reiman. Stal Rzeszów objęła prowadzenie, ktorego nie oddała do końca meczu.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - STAL RZESZÓW 0-1 (0-0)

0-1 Wojciech Reiman (79)

Wyniki meczów 7. kolejki:

obiektywnie 2017-09-08 21:46:22

stal w drugiej polowie przy akcji bramkowej 1 strzal, drugi w 95 minucie. tylko to tu zostawie. szkoda wolki. stal miala szczescie i wygrala. taka piłka

Mm 2017-09-08 21:48:13

Taka piękna ta bramka była ha ha

~anonim 2017-09-08 21:48:50

boli jak nigdy przegrac mecz z druzyna ktora mic nie grala.... taka pilka

Bławacki 2017-09-08 22:14:04

Jest dobrze jak razjer z grabowskim przychodza z synagogi ogladac zwyciestwo naszej Stali!!!

megier 2017-09-08 22:22:58

Mam pytanie do redakcji.Czy moze bedzie transmisja z treningów stali rzeszow?

Kibic 2017-09-08 22:28:26

Wólka grała bardzo dobrze, Stal nic nie pokazała a bramka trafiła się jak ślepej kurze ziarno.Następne mecze pokażą....???

1784323456678 2017-09-08 22:46:28

Drużyna Stali ma duży potencjał i to widać po umiejętnościach indywidualny tylko trzeba tą drużynę dobrze zorganizować i odpowiednio ustawić a napewno odpali. Tylko czy Bławacki poradzi sobie z drużyną? Bo cel jest jasny - awans - a to siedzi w głowie i wcale nie pomaga w grze tylko obciąża bo gra sie pod presją wyniku...

Mateusz 2017-09-08 22:49:27

I kolejny posty są dodawane przez derreski . ŚMK !!! W Rzeszowie tylko Stal !

JPS 2017-09-08 23:06:56

I to by było na tyle... Bohdan wraca na ławkę!

JPS 2017-09-08 23:07:07

Mirek 2017-09-08 23:15:01

BOHDAN TO NIECH WRACA JUŻ DO SIEBIE!!!

Boniek 2017-09-09 00:31:34

Spinacie się wszyscy o ch*j wie co. Stal miała jedna wpadkę w Sandomierzu. Z Motorem grała lepiej ale nie udało się wygrać. Resovia też gdzieś się potknie w rundzie, Stal ma to za sobą Motor też (patrz Podhale).

tui 2017-09-09 08:15:43

stal walczy o awans-słyszę to już od 7 lat !!!!!!!!!!!!!!

bolek 2017-09-09 08:20:20

gdzie dwóch się bije tam trzeci wygrywa,tylko Resovia z tej większej części Rzeszowa

Ktoś 2017-09-09 10:14:40

Oj będzie musiał Ferenc chyba kupić im drugą ligę bo tak grając to nigdy nie awansują :)))

Motor 2017-09-09 12:23:13

Stali należy oddać jedno wygrywają mecze zremisowane czy przegrane. Z Wiślanami farciarskie karny i wolny z Chełmianką piłka identycznie odbija się od słupka prawie jest w bramce potem Chełm marnuje 3 na 1 a powinno być 2 lub 3 do 1 i Stal strzela z niczego 2 gole, teraz po tak naprawdę 1 dobrej okazji z 5 minuty niewykorzystanej strzelają gola z niczego po farcie . Wygląda że wygrywają mecze fartem i kondycją trochę przypominają Motor Nowaka który grał strasznie ale wygrywał końcówki

Rewers 2017-09-09 12:35:35

PYTANIE DO REDAKCJI.ILE WAM PŁACI MIASTO ZA TRANSMISJE STALI?

mundi 2017-09-09 14:45:23

szkoda Wólczanki, byli lepsi

wm 2017-09-09 18:05:38

Stal nie ma szans taką grą na awans tyle strat w środku pola masakra Bramka przypadek z zamieszania Wólczanki gra fajnie wygląda i niejednemu punkty urwie Prezesi zastanówcie się wreszcie nad rozbudową trybun bo nie było miejsca na stadionie a KIBICE są ważni dla drużyny Szkoda chłopaków bo co najmniej remis się należał Powodzenia za Tydzień będzie na pewno lepiej!!!