2017-09-07 11:09:22

PP: Partyzant Targowiska ograł LKS Pisarowce w rzutach karnych

Partyzant Targowiska ograł LKS Pisarowce w 2 rundzie Okręgowego Pucharu Polski po rzutach karnych. Hubert Niemiec obronił trzy jedenastki!

LKS Pisarowce objęły prowadzenie w 32. minucie meczu. Strzelcem pierwszego gola w tym spotkaniu był Rafał Domaradzki.

Po zmianie stron Partyzant Targowiska nie ustawał w atakach. W końcu dopiął swego kwadrans przed końcem spotkania. Bramkę z rzutu karnego zdobył Robert Kozubal.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1 i sędzia-Tomasz Jagieła zarządził dogrywkę. Ta również nie wyłoniła zwycięzcy, więc konieczne były rzuty karne.

W serii rzutów karnych lepiej spisali się podopieczni Dariusza Solińskiego i to oni zagrają w 3 rundzie Okręgowego Pucharu Polski.

Trzema obronami popisał się bramkarz Partyzanta Hubert Niemiec, który obronił jedenastki wykonywane przez Karola Adamiaka, Pawła Sobotę i Mateusza Adamskiego.

PARTYZANT TARGOWISKA - LKS PISAROWCE 1-1 (0-1)

0-1 Rafał Domaradzki (32)
1-1 Robert Kozubal (75)