2017-09-03 10:09:52

Izolator Boguchwała wygrał z Sokołem Nisko

Izolator na chwilę przed zdobyciem pierwszej bramki.
Piłkarze Izolatora Boguchwała po raz pierwszy w sezonie 2017/18 odnieśli zwyciestwo na własnym stadionie. Pokonanym okazała się drużyna Sokoła Nisko.

Spotkanie to miało kilka różnych faz. Mianem pierwszej z nich możemy określić dominacje gospodarzy w pierwszej części meczu. Tylko dobra postawa Tomasza Wietechy, sprawiła, że na zakończenie pierwszej połowy goście przegrywali tylko jednym golem.

Bramkę dla Izolatora po stałym fragmencie gry, wykonanym przez Łukasza Szczoczarza, zdobył defensor biało-zielonych - Zbigniew Dąbek.

Na początku drugiej części spotkania to goście byli stroną dominującą. Już dziesięć minut po wznowieniu gry zdobyli bramkę wyrównującą. Po kombinacyjnej akcji piłkę do siatki z najbliższej odległości wpakował Mateusz Sudoł.

Ostatnich dwadzieścią minut należało jednak dla gospodarzy. Po indywidualniej akcji Konrada Cuprysia piłkę w bramce umieścił Patryk Róg, który chwilę później po doskonałym dograniu Kamila Żuczka drugi raz wpisał się na listę strzelców i przypieczętował zwycięstwo Izolacji.

Dla Roga, było to ósme w tym sezonie trafienie. Na ten moment napastnik Izolatora wraz z Sebastianem Sobolakiem z LKS Pisarowce prowadzi w klasyfikacji strzelekciej 4 ligi podkarpackiej. Tuż za plecami tej dwójki z siedmioma trafienaimi na koncie znajduje się Mariusz Wiktor z Błękitynch Ropczyce.