2017-08-31 11:08:49

Motor Lublin rozjechał Karpaty Krosno

Motor Lublin nie miał problemów z pokonaniem Karpat Krosno. Wynik 5-0 to najniższy wymiar kary.

Motor Lublin już w 7. minucie objał prowadzenie. Bramkę z rzutu karnego zdobył Artur Gieraga. Wcześniej dwiema fantastycznymi paradami popisał się Mateusz Krawczyk.

Po pół godzinie gry Karpaty Krosno zdobyły pierwszego gola w tej rundzie, niestety nie w tę bramkę co trzeba. Patryk Kołodziej tak niefortunnie interweniował, że umieścił piłkę we własnej siatce.

Igor Korczakowski w 42. minucie strzelił trzecią bramkę dla Motoru Lublin.

Sześć minut po zmianie stron kolejnego gola dla gospodarzy zdobył Dmytro Kozban.

Wynik spotkania na 5-0 ustalił Szymon Rak minutę przed upływem regulaminowego czasu gry.

bum2 2017-08-31 11:27:37

w Krośnie budują drużynę, Ile to już trwa i jakim nakładem?

jasełko 2017-08-31 11:37:46

rozjechać karpaty to żadna sztuka

Antek 2017-08-31 12:14:52

Dziś naszym pilkarza zrobić dzień przerwy niech ubiora dresy i pięć godzin po mieście chodzą głównymi ulicami miasta w nagrodę za dobry wynik

do Antek 2017-08-31 12:50:09

5 godzin "po mieście" w Krośnie to jakieś 50 razy tam i spowrotem

Do Antek 2017-08-31 12:53:59

To nie piłkarze powinni chodzić w dresach po mieście a dzialacze ktorzy dopuścili do tego co obecnie się dzieje,Pościągali mlodych chlopakow do zespolu ktorzy nie są przygotowani na tą chwile na ten poziom rozgrywkowy Za mala liczba zawodnikow doświadczonych aby dać odpowiednie wsparcie tym młodym zawodnikom.Reansumując błedna polityka kadrowa klubu niestety trwa nadal.

Amigo 2017-08-31 13:46:05

Jaslak ty masz talent do pisania .Wszystko wiesz co w trawie piszczy, powinieneś prowadzić stronę Czarnych bo biedaki nie mają a od Krosna wara

KKS 2017-08-31 13:47:14

rozjechać czarnych w okręgówce to żadna sztuka

anonim 2017-08-31 14:16:17

Piłkarze Karpat grali fatalnie.. mogło być i 7:0 dla Motoru który też nie jest w jakiejś wybitnej formie. Najgorsze że nie widać żadnego pomysłu na grę w Karpatach ale i umiejętności kopaczy też słabiutkie. Żeby nie strzelić w V kolejkach nawet jednej bramki??? Czas się powoli witać z IV ligą.

Pavlo 2017-08-31 14:22:40

Ciągle z kuzynami z Przemyśla i Rzeszowa beczki toczę może Karpatom to pomoże. Amigo i KKS nie traćcie czasu na pisanie bo toczyć trzeba i szkło dmuchać na transfery do 4 ligii

Do jaselko 2017-08-31 14:25:18

To sprobuj chamie i buraku z jasla pozdro

jks ten z Jasła 2017-08-31 19:53:05

pavlo tocz beki i daj d****y to zarobisz na ten śmieszny klubik

dojaslaczków 2017-08-31 22:30:31

jaślaczki rok temu mieliśmy taki sam początek a na którym miejscu skończyliśmy na 7, według was mieliśmy polecieć a kto poleciał z IV ligi do okręgówki na pewno nie my, kto gra na 2 klasy niżej ? WY,a kogo leje Rymanów, Besko? WAS hahahaha