2017-08-14 17:08:40

Klasa O Krosno. Porażka Czarnych Jasło ze Startem Rymanów

W ten weekend zainagurowano rozgrywki klasy O Krosno.Start Rymanów pokonał Czarnych Jasło w najciekawszym meczu.

Start Rymanów podejmował spadkowicza z IV ligi Czarnych Jasło. Mecz odnotował sporą frekwencję kibiców którzy bacznie obserowali poczynnania obydwu drużyn.

Jakub Popielarz w 37. minucie spotkania zdobył bramkę po bardzo składnej akcji całego zespołu. Do przerwy utrzymał się wynik 1:0.

Zaraz po zmianie stron drużyna z Jasła mogła cieszyć się ze strzelonej bramki za sprawą Jakuba Frączka.

Siedem minut później po błędzie bramkarza Rymanowian, Bartosz Szopa wyprowadził Czarnych na prowadzenie.

Start Rymanów odpowiedział w 63. minucie za sprawą Jakuba Zimy.

Trzy minuty później w polu karnym drużyny z Jasła sfaulowany został Rafał Nikody, a do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Maciej Zięba i skutecznie pokonał bramkarza. I było 3-2.

Czwarta bramka dla drużyny Startu Rymanów padła w 77. minuce po indywidualnej akcji Rafał Nikodego.

W pozostałych meczach Markiewicza Krosno pokonał Naftę Jedlicze 1-0 Bramkę na wage trzech punktów zdobył Jakub Frączek po podaniu Rafała Bazantkiewicza.

Partyzant Targowiska pokonał na wyjeździe Iwonkę Iwonicz 1-0 po trafieniu Roberta Kozubala.

Polonia Kopytowa przegrała z Kotwicą Korczyna 0-3. Bramki dla Kotwicy Korczyna strzelali: Sławomir Jurczak, Konrad Słowik oraz Marcin Balawajder.

Natomiast Przełęcz Dukla bezbramkowo zremisowała z Gaudium Łęzyny, a pewną wygraną zanotował Przełom Besko. Ograli oni Iskrę Przysietnice 3-1.