2017-08-02 19:32:47

Stal Rzeszów pokonała Tomasovie Tomaszów Lubelski w sparingu

(fot. archwium)
Stal Rzeszów ograła Tomasovie Tomaszów Lubelski 5-0 na jej stadionie. Dwie bramki Michała Marczaka.

Stal Rzeszów pokonała Tomasovie Tomaszów Lubelski 5-0 w meczu towarzyskim rozgrywanym w Tomaszowie. Był to ostatni sprawdzian podopiecznych Bohdana Bławackiego przed startem sezonu 2017/18.

Już w pierwszej minucie wynik spotkania otworzył Michał Marczak. Ten sam zawodnik zdobył gola przed przerwą i po 45 minutach gry było 0-2.

Po zmianie stron do siatki Tomasovii trafili jeszcze Rafał Kursa, Jaromir Skiba i Michał Szymański.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - STAL RZESZÓW 0-5 (0-2)

0-1 Michał Marczak (1)
0-2 Michał Marczak (40)
0-3 Rafał Kursa
0-4 Michał Szymański
0-5 Jaromir Skiba