2017-07-26 21:14:26

sparing: Piast Tuczempy - Resovia 1-2

Resovia wygrała 2-1 z Piastem Tuczempy w kolejnym przedsezonowym meczu sparingowym.

Podopieczni Szymona Grabowskiego wyszli na prowadzenie w 37. minucie spotkania po trafieniu Bartłomieja Buczka. Do przerwy Resovia wygrywałą jedną bramką.

Gracze Piasta Tuczempy doprowadzili do wyrównania kwadrans po zmianie stron za sprawą Tomasza Pasaja.

Ostatnie słowo należało jednak do "Pasiaków". Gola na wagę kolejnego sparingowego zwycięstwa zdobył w końcówce Bartłomiej Buczek.

Prawdziwy z Tysiąca 2017-07-26 22:11:11

Resovia -tak się pisze -po łacinie Rzeszów.

autor autor 2017-07-26 22:11:21

po czym wnosisz?

~anonim 2017-07-26 22:27:02

Brawo Panowie :) Rzeszów=Resovia ;)

Tadziu 2017-07-26 22:40:53

Brawo Piascik remis uciekl przez glupote tak jak w 3 lidze tak dalej trzymac]]]]

kibic ziutek 2017-07-27 06:28:43

W pierwszej polowie gdy Resovia grała pierwszym składem biedny piaścik nie przekroczyć połowy boiska ;:)

do ziutka 2017-07-27 09:54:12

Piascik w pierwszej polowie gral drugim skladem

Kibic 2017-07-27 12:26:51

Resovia czy pierwszym czy drugim skladem powinna grac dobrze szczegolnie ci niby z drugiego skladu powinni pokazac ze sa cos warci a w drugiej polowie dobrze ze mieli sporo szczescia w obronie bo wynik bylby zupelnie inny poza strzalem z wolnego nic nie pokazali a powinni bo wiekszosc weszla wypoczeta a piast praktycznie cale 90 minut gral jednym skladem i gdyby wkazal sie lepsza skutecznoscia to wynik bylby zupelnie inny

aha 2017-07-27 15:00:32

już tak się nie podniecajcie, bo zaraz się okaże że Piast jest lepszy od Resovii i gra w IV lidze tylko z przypadku a Resovia jest czołową drużyną III ligii za zasługi dla kraju. Przecież wiadomo w takich meczach że drużyna z niższej ligi spręża się maksymalnie a drużyna z wyższej ligi nie daje z siebie wszystkiego. Zagrali jak zagrali, wystarczyło żeby wygrać z Piastem i to tyle w temacie. Nie wynik był tu najważniejszy i nie o to chodziło żeby walnąć 5 bramek Piastowi.

do aha 2017-07-27 16:49:42

masz racje wynik nie jest w sparingu najwazniejszy Resovia to czolowka 3 ligi a nasz zespol 4 liga mimo ze nie bylo Woty Nogi i Raczki to sa podstawowi zawodnicy Piasta to itak to by nic nie zmienilo pozdr Resoviei i Piascika