2017-06-19 10:14:11

Klasa O Stalowa Wola. Kolejne zwycięstwa Unii Nowa Sarzyna i Sokoła Sokolniki

Unia Nowa Sarzyna pewnie pokonała rezerwy Stali Stalowa Wola. Sokół Sokolniki dotrzymał kroku liderowi i pokonał Wisłę Skopanie. Bukowa Jastkowice w hokejowym meczu pokonała Unię Skowierzyn.

Unia Nowa Sarzyna w szlagierowo zapowiadającym się meczu podejmowała Stal II Stalowa Wola.

Już po kwadransie gry przed doskonałą szansą stanął Eryk Sarzyński, ale minimalnie chybił z rzutu wolnego. Parę minut później ten sam zawodnik pięknym podaniem obsłużył Wojciecha Filipa, a ten strzałem  w długi róg dał prowadzenie Unii.

Na kolejną bramkę czekaliśmy do 44 minuty gry, ale było warto. Arkadiusz Klocek podał piłkę do Eryka Sarzyńskiego, a ten przymierzył z lini pola karnego i zdobył piękną bramkę.

Wynik spotkania ustalił także Eryk Sarzyński już w doliczonym czasie gry. Wykorzystał błąd bramkarza i zdobył trzecią bramkę dla Unii Nowa Sarzyna.

Godzinę wcześniej Sokół Sokolniki pokonał na wyjeździe Wisan Skopanie 4-2 i także pozostaje w grze o awans. Przypomnijmy, że do końca sezonu pozostało dwie kolejki, a Unia Nowa Sarzyna ma punkt przewagi nad Sokołem Sokolniki. W ostatniej kolejce, 28 czerwca, dojdzie do bezpośredniego pojedynku między oboma zaintersowanymi zespołami.

W innym ciekawym spotkaniu Bukowa Jastkowice pokonała 5-4 Unię Skowierzyn.