2017-06-19 10:44:13

Centralna Liga Juniorów. Stal Rzeszów pokonała KSZO Ostrowiec w pierwszym meczu barażowym

Juniorzy Stali Rzeszów pokonali na wyjeździe KSZO 1929 Ostrowiec 2-1 w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów.

Stal Rzeszów objęła prowadzenie w 35. minucie gry, kiedy to do siatki rywala trafił Kacper Szymański. Do przerwy więcej bramek nie było i zawodnicy Stali schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron zaatakowali zawodnicy KSZO 1929 Ostrowiec. Swego dopięli dziesieć minut po wznowieniu gry za sprawą Piotra Pyskatego.

Zwycięską bramkę dla Stali Rzeszów uderzeniem głową zdobył Sebastian Wanat na kwadrans przed końcem meczu.

Na dzień dzisiejszy Stal Rzeszów jest bliżej Centralnej Ligi Juniorów, ale jest jeszcze drugi mecz. Rewanż odbędzie w Rzeszowie się  w niedzielę 25 czerwca o godzinie 17.00.

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - STAL RZESZÓW 1-2 (0-1)

0-1 Kacper Szymański (35)
1-1 Piotr Pyskaty (55)
1-2 Sebastian Wanat (75-głową)

Stal Rzeszów: Kamil Kowal - Szymon Tomaszewski, Mateusz Sołtys, Bartłomiej Wołowiec, Kornel Kordas, Jarosław Lis (80. Kacper Penar,) Sebastian Wanat (81. Mateusz Gul), Krystian Majka (89. Dariusz Partyka), Przemysław Kuca (75. Marcin Bobola), Bartłomiej Siwiec (60. Michał Kozak), Kacper Szymański.

Połowa planu wykonana!!! Nasza drużyna wygrała w Ostrowcu Świętokrzyskim z drużyną KSZO 2:1 po bramkach Kacpra Szymań...