2017-06-17 20:06:53

Wygrana Motoru Lublin z Resovią tylko na otarcie łez

Kibice Resovii głośno dopingowali swój zespół, ale ich pupile przegrali z Motorem Lublin.
Motor Lublin wygrał pewnie z Resovią przy ul. Wyspiańskiego 22, podopieczni Marcina Sasala byli wciąż w grze o awans przed tym spotkaniem ale nie wszystko zależało od nich.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 32. minucie. Na prowadzenie Motor Lublin wyprowadził Michał Paluch. Zaledwie kilka minut później było już 2-0 dla drużyny z Lublina, a gola zdobył Patryk Słotwiński.

Julien Tadrowski strzelił trzecią bramkę dla Motoru dwanaście minut po zmienie stron i było w zasadzie po meczu.

Resovia zdobyła honorową bramkę w doliczonym czasie gry, a jej autorem był Dawid Bieniasz.

Zwycięstwo to jednak nie dało nic podopicznym Marcina Sasala, ponieważ w równolegle toczącym się meczu Garbarnia Kraków pokonała Unię Tarnów 2-0 i to krakowianie zagrają w przyszłym sezonie w 2. lidze. Motor Lublin spędzi kolejny sezon na czwartym poziomie rozgrywkowym w Polsce.