2017-06-15 19:49:28

Stal Sanok wraca do 4 ligi podkarpackiej! [WIDEO]

Ekoball Stal Sanok wygrała 4-0 z Iskrą Przysietnica i już na dwie kolejki przed końcem rozgrywek klasy O Krosno jest pewna awansu do 4 ligi podkarpackiej.

Piłkarze Stali Sanok zwyciężyli po dwóch trafieniach Mateusza Kuzio oraz golach Bartosza Sieradzkiego i Michała Borka.

Dzięki zwycięstwu sanoczanie już teraz mogli otwierać szampany. Wracają do 4 ligi podkarpackiej. Gratulujemy!

Spotkanie zakłócił niestety nieprzyjemny incydent do którego doszło ok. 25 minuty meczu. Na murawie doszło do bójki fanów Stali Sanok z pseudokibicami Karpat Krosno i Stali Rzeszów. Mecz został na chwilę przerwany, ale na szczęście udało się go dokończyć.