2017-06-03 18:42:07

Garbarnia Kraków pokonała Karpaty Krosno

Piłkarze Garbarni Kraków wygrali z Karpatami Krosno 2-0 w meczu 32. kolejki rozgrywek 3 ligi gr. IV.

Podopieczni Mirosława Hajdo zaksięgowali bardzo ważne trzy punkty i utrzymali pozycję lidera.

Pierwszego gola dla Garbarni Kraków zdobył w 35. minucie Krzysztof Kalemba, który wpisał się na listę strzelców z rzutu karnego. Wynik spotkania na 2-0 dla miejscowych ustalił w 63. minucie Michał Kitliński.

Gracze Karpat Krosno robili, co mogli, by odrobić straty, ale dziś ewidentnie gra im się nie kleiła. Krośnianie mieli spore problemy z przedostaniem się pod bramkę gospodarzy i nie stworzyli wielu sytuacji bramkowych.

1-0 Krzysztof Kalemba (35-karny)
2-0 Michał Kitliński (63)