2017-05-31 20:15:39

JKS Jaroslaw pokonał Sokół Nisko w półfinale wojewodzkiego Pucharu Polski

JKS Jaroslaw pewnie zwycieżył 3-0 z Sokołem Nisko i zagra w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Rywalem JKSu będzie Stal Rzeszów.

JKS Jarosław tuż przed przerwą wyszedł na prowadzenie w półfinale wojewodzkiego Pucharu Polski. Gola z rzutu wolnego strzelił Kamil Kłusek.

Do przerwy JKS Jarosław prowadził 1-o z Sokołem Nisko.

Tuż po przerwie rzutu karnego dla JKSu nie wykorzystał Kamil Kłusek.

W 64. minucie Rafal Surmiak pięknym uderzeniem z dystansu wyprowadził JKS na dwu bramkowe prowadzenie.

W 78. minucie Bartłomiej Raba strzelił trzecią bramkę i rozstrzygnął losy tego półfinału.

Sokół Nisko w doliczonym czasie zdobył honorową bramkę jej autorem był Cezary Powęska, ale nic już to nie zmieniło. JKS Jarosław po raz drugi z rzędu zmierzy się w finale wojewodzkiego Pucharu Polski ze Stalą Rzeszów. W zeszłym roku triumfowali piłkarze JKSu.

SOKÓŁ NISKO - JKS JAROSŁAW 1-3 (0-1)

0-1 Kamil Kłusek (39)
0-2 Rafał Surmiak (64)
0-3 Bartłomiej Raba (78)
1-3 Cezary Powęska (90)