2017-05-29 13:11:28

Klasa O Jarosław. Remis Granicy Stubno, wygrana Huragana Gniewczyna

Granica Stubno bezbramkowo zremisował z Motorem Grochowce. Z poknięcia lidera skorzystał Huragan Gniewczyna, który pokonał San Hurko/Hureczko.

Lider rozgrywek o mistrzostwo klasy O Jarosław Granica Stubno bezbramkowo zremisował z Motorem Grochowce.

Swoje spotkanie wygrał natomiast Huragan Gniewczyna, który pokonał San Hurko/Hureczko 2-1.

Gospodarze objęli prowadzenie w 18. minucie za sprawą Adriana Bednarza. Wyrównującą bramkę zdobył Grzegorz Kubas w 25. minucie. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów to Adrian Bednarz strzelił zwycięską bramkę i trzy punkty zostaly w Gniewczynie.

Aż dziesięć bramek strzeliła Sanoczanka Święte nie tracąc żadnej w meczu z Fenixem Leszno. Po dwie bramki zdobyli Krzysztof Gawłowski, Krzysztof Walczyszyn, Paweł Modny a po jendym trafieniu dołożyli Damian Kobrzyński, Tomasz Kisielewicz, grający trener Rajmund Gorczyca oraz z rzutu karnego gola zdobył Kacper Karbownik.

1-0 Adrian Bednarz (18)
1-1 Grzegorz Kubas (25)
2-1 Adrian Bednarz (89)