2017-05-27 16:54:18

Siarka Tarnobrzeg przegrała z ROW-em Rybnik

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali u siebie z ROW-em Rybnik 2-4 w meczu 33. kolejki 2 ligi.

Po rzucie rożnym i niepewnej interwencji jednego z obrońców Siarki Tarnobrzeg już w 3. minucie meczu piłkę do siatki z bliska wbił Paweł Jaroszewski.

Ten sam zawodnik dostał prezent od obrony gospodarzy także w 24. minucie i pewnym uderzeniem podwyższył prowadzenie ROW-u Rybnik.

Kontaktowego gola dla Siarki Tarnobrzeg zdobył w 37. minucie Marcin Stefanik przepięknym uderzeniem zza linii pola karnego.
Niestety jeszcze przed przerwą prowadzenie gości podwyższył Mariusz Muszalik efektownym strzałem z rzutu wolnego.

Kolejny gol dla gości padł 10 minut po przerwie. Sam na sam znalazł się Sebastian Musiolik, któr dostał piłkę od Przemysława Brychlika i bez problemu pokonał bramkarza Siarki.

Rozmiary porażki "Siarkowców" zmniejszył jeszcze w końcówce Daniel Koczon, którzy wykorzystał fatalne wybicie bramkarza ROW-u Rybnik i w sytuacji sam na sam nie pomylił się.

0-1 Paweł Jaroszewski (3)
0-2 Paweł Jaroszewski (24)
1-2 Marcin Stefanik (37)
1-3 Mariusz Muszalik (44)
1-4 Sebastian Musiolik (55)
2-4 Daniel Koczon (84)