2017-05-27 12:57:18

Sokół Sieniawa pokonał Sokół Nisko 2-0

Piłkarze Sokoła Sieniawa wygrali 2-0 z Sokołem Nisko w meczu 4 ligi podkarpackiej.

Pierwszy gol w tym meczu padł dopiero w 72. minucie pojedynku, a jego autorem był Szymon Kardyś, były zawodnik m.in. Stali Mielec czy Izolatora Boguchwała.

Wynik spotkania na 2-0 dla Sokoła Sieniawa ustalił w doliczonym czasie gry Jacek Flis.

<< Kliknij tutaj i odbierz darmowe 10 PLN! >>

Sokół Sieniawa przerwał tym samym świetną serię Sokoła Nisko, który wygrał cztery wcześniejsze spotkania. Zespół z Sieniawy umocnił się na 3. pozycji w tabeli.

Było to spotkanie 32. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.