2017-05-24 20:25:42

Głogovia odrobiła straty i zremisowała z KS-em Wiązownica

Głogovia Głogów Małopolski dwukrotnie odrabiała stary do KS-u Wiązownica, by ostatecznie zremisować 2-2 w środowym meczu 31. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

W środowe popołudnie naprzeciwko siebie stanęli dwaj bezpośredni sąsiedzi w czwartoligowej tabeli. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Jako pierwsi z gola cieszyli się goście. Prowadzenie KS-owi Wiązownica dał w 18. minucie grający trener Valerij Sokolenko. Kilka minut później odpowiedział jednak Marcin Dudek i był remis.

Gola do szatni miejscowym wbił w 45. minucie Michał Daniel i to Wiązownica prowadziła do przerwy.

Nieco ponad 10 minut po zmianie stron wyrównującą bramkę dla Głogovii Głogów Małopolski zdobył Bartosz Kłak ustalając wynik spotkania na 2-2.

0-1 Valerij Sokolenko (18)
1-1 Marcin Dudek (25)
1-2 Michał Daniel (45)
2-2 Bartosz Kłak (56)