2017-05-24 19:18:25

Wysokie zwycięstwo Igloopolu Dębica z Wisłokiem Wiśniowa

Igloopol Dębica wysoko, bo aż 3-0, pokonał Wisłok Wiśniowa w 31. kolejce 4 ligi podkarpackiej.

Nic nie zapowiadało tak wysokiej wygranej piłkarzy Igloopolu Dębica. Do 37. minuty niewiele działo się na stadionie przy ul. Sportowej 26. Właśnie wtedy pierwsza bramkę dla Igloopolu zdobył Łukasz Stefanik.

Do przerwy jednak więcej goli nie padło. Po pierwszych 45 minutach Igloopol Dębica wygrywał z Wisłokiem Wiśniowa jedną bramką.

W drugiej częsci gry Wislok Wisniowa podjął próby odwrócenia wyniku, jednak w 54. minucie Piotr Syguła strzelił bramkę na 2-0 dla gospodarzy.

Podpieczni Bartosza Zołotara zdawali się kontrolować przebieg spotkania i po godzinie gry trzecią bramkę dla Igloopolu strzelił Przemysław Nalepka.

1-0 Łukasz Stefanik (38)
2-0 Piotr Syguła (54)
3-0 Przemysław Nalepka (60)

Do Dębicy przyjechała ekipa cwaniaczków z Wiśniowej myśląc że Igloopol położy się i będzie liczył na niski wymiar kary. Życie brutalnie zweryfikowało plany i to Igloopol pokazał jak się gra w piłkę. 3-0 to i tak niski wynik.

kibic 2017-05-24 20:42:22

tak pisarzu masz racje ty wiesz najlepiej i tkwij w tym

MORS 2017-05-24 21:35:56

Brawo IGLOOPOL !!

ah 2017-05-24 21:57:45

Na piątym poziomie rozgrywkowym brutalnie weryfikować plany może tylko ostatni mecz z ostatnią drużyną tabeli w którym traci się awans.Był taki zespól który przeszedł taka porażkę i też myślał że przeciwnik się połozy i będzie prosił żeby nie było dwuch cyfr.Życie jest brutalne a pamięć wybiórcza pismaku z Bożej łaski.

ah 2017-05-24 22:03:50

......Herb Igloopolu jak rewers bułgarskiej monety z lat 70.Co miał w głowie typ który wymyślił żeby w jednym herbie połaczyć kłosy snieżynkę jakies zwierze z kłami w kolorach złota zieleni czerwieni i granatu? Wieś całą gębą albo dobre jaranie

Autor 2017-05-25 08:26:34

Po zachowaniu w pierwszym meczu Wislokowi nalezalo sie wiadro zimnej wody na glowe. Troche kultury sie nauczyc oraz szacunku

112345 2017-05-25 14:25:32

oddali wam punkty, ten mecz to przekręt

~anonim 2017-05-25 17:51:49

Jak wypowiadał się wasz trener, mieliście być w czubie tabeli i klops walka o utrzymanie do ostatniej kolejki. ????? Macie wyjadaczy ligowych swoich którzy są ograni są w okręgówce. Jak by nie wasze dobre punktowanie na jesień teraz było by nie wesoło..

Wstyd 2017-05-25 18:07:27

ludowcy dajcie se spokój z tym psełdo klubem wyrosłym w PRL

kibic 2017-05-25 21:53:09

jaki stadion taka grupa grajkow nawet usiasc niema gdzie tylko wszystko kurzem i ptasimi odchodami pokryte. nie wiem po co te bebny na trybunie przeciez do tej bidy to uchodzcy z afryki za szlaka nie przyjda wiec szkoda prub

nikt 2017-05-25 23:56:18

Jeszcze trzy mecze i 9 punktów do zdobycia i tyle bedzie !!!Wiec 6 miejsce to czolowka co nie Anonim???

tak rak 2017-05-26 10:58:02

Igloopol uratowalo bardzo dobre granie na jesien i entuzjazm po awansie.Na fali i luzie zagrali jesień i tam niespodziewanie zapunktowali pare razy ratujac sie od dramatycznej walki na wiosnę.W następnym sezonie będzie ciężej jeśli nie będzie wzmocnień.Tym bardziej nadgorliwym kibicom LKS którzy wypominaja Wisloce okregowke przypominam ze to Wisloka w ostatnich kilkunastu latach grała wyżej od was.Zycze wszystkim w Dębicy derbiw i mam nadzieje ze lba kluby tez tego chcą.

Przyjaciel debilicy 2017-05-26 15:07:56

Ja też życzę im derbow tylko że w okręgówce

1908 2017-05-27 10:35:53

Uchachani jestescie ze Edek budowniczy wybudowal wam ten ciemnogród bo ch..ja byscie mieli pastuchy

~anonim 2017-05-27 12:30:50

Derby nikomu nie są potrzebne oprócz chuliganów którzy mażą o rywalizacji na ulicach. 1 kolejka rywalizacji w 4 lidze ul Matejki, 2 -ul Tuwima 3 kolejka ul. Sportowa itp..Derby i fatalna atmosfera wpływają negatywnie na sponsorów którzy nie chcą wydawać swoich ciężko zarobionych pieniędzy na cyrki nienawiści na ulicach miasta, tak w interesie klubów Dębickich jest nie rywalizacja w defakto 5 lidze piłkarskiej..

~anonim 2017-05-27 13:15:02

Proponuję rozwiązanie - jak utrzyma się Igloopol i wejdzie Wisłoka do 4 ligi to derby można nie rozgrywać oddać walkowerem, gospodarz derbów nie jest wstanie zapewnić bezpieczeństwa i oddaje walkowerem