2017-05-22 15:11:14

Klasa O Stalowa Wola. Porażka Sokoła Soloniki, zwycięstwo Unii Nowa Sarzyna

Stal II Stalowa Wola pokonała Sokół Sokolniki na własnym boisku, a Unia Nowa Sarzyna pokonała Unię Skowierzyn i walka o awans nabiera rumieńców.

W meczu na szczycie trzecie w tabelii rezerwy Stali Stalowa Wola pokonały Sokół Sokolniki 2-0.

Już w 4. minucie gry Kamil Bętkowski umieścił piłkę w bramce Sokoła, a wynik ustalił Radosław Rogowski dziesięć minut przed końcem meczu.

Potknięcie lidera skrzętnie wykorzystała Unia Nowa Sarzyna, która po dwóch golach Mateusza Florka i po jednym trafieniu Arkadiusza Klocka oraz Krystiana Błajda pokonała Unie Skowierzyn 0-4.

Unia traci do Sokoła zaledwie 4 punkty i ma mecz mniej do rozegrania, więc sprawa 1 miejsca pozostaje otwarta.

Trzynaście bramek zobaczyli kibice w Dąbrowicy gdzie miejscowy Strzelec Dąbrowica uległ LZS Ździary 4-9.

Hokejowy wynik padł również w Zarzeczu. KP Zarzecze przegrało z Pogonią Leżajsk 3-5 i dzięki temu zwycięstwu Pogoń wyprzedziła KP Zarzecze w ligowej tabeli.