2017-05-20 14:21:00

Sokół Nisko wygrał ze Stalą Nowa Dęba. Zwycięski gol Marcina Tura

Gol Marcina Tura w końcówce spotkania zapewnił piłkarzom Sokoła Nisko wygraną ze Stalą Nowa Dęba w meczu 4 ligi podkarpackiej.

Podopieczni Artura Lebiody byli faworytem tego spotkania i od pierwszych minut to oni mieli przewagę. Gracze Sokoła Nisko jeszcze przed przerwą mieli kilka dogodnych okazji, by objąć w tym spotkaniu prowadzenie.

Gospodarze jednak mądrze się bronili i długo udało im się utrzymywać bezbramowy rezultat. Dopiero w 81. minucie z dystansu uderzył Grzegorz Woźniak, a niepewną interwencję brmkarza Stali Nowa Dęba wykorzystał Marcin Tur dobijając piłkę z bliska.

Dla Sokoła Nisko to drugie zwycięstwo w starciu ze Stalą Nowa Dęba w ciągu zaledwie trzech dni. W środę Sokół pokonał Stal w finale okręgowego Pucharu Polski 3-1.

0-1 Marcin Tur (81)

Stal Nowa Dęba: Maliborski - Szypuła, Kotrych, K. Wilk, Głowacki, Domagała (70. M. Wilk), K. Serafin, Sz. Serafin, Milanowski, Rębisz, Krawczyk.

Sokół Nisko: Wietecha - Kołodziej, Maciorowski, Stępień, Wojtak (87. Drelich), Dyba (66. Niedziałek), Sudoł, Woźniak, Lebioda, M. Serafin, Tur (82. Tabaka)

Sędziował: Mateusz Mastaj (Dębica).