2017-05-13 23:35:14

Karpaty Krosno pokonały Cosmos Nowotaniec

Karpaty Krosno wygrały 2-1 z Cosmosem Nowotaniec w 29. kolejce 3 ligi gr. IV. Gole Skiby i Cempy zadecydowały o wygranej krośnian.

Karpaty Krosno objęły prowadzenie w 38. minucie za sprawą Jaromira Skiby, który wykorzystał przytomne podanie Jakuba Mordeca.

Do końca pierwszej części gry nie padły już żadne gole i na przerwę podopieczni Adama Fedoruka schodzili z jednobramkową zaliczką.

Drugą połowę lepiej zaczął Cosmos Nowotaniec i już trzy minuty po rozpoczęciu gry mieliśmy remis. Wyrównującą bramkę zdobył Paweł Majka.

Karpaty Krosno drugi raz wyszły na prowadzenie za sprawą Dawida Cempy. W 71. minucie pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie piłki ręką Pawła Soboty.

Gospodarze mogli i powinni wygrać wyżej, ale doskonałej sytuacji nie wykorzystał Dawid Cempa. Napastnik Karpat nie trafił z metra do pustej bramki.

Karpaty tym zwycięstwem umociły się w środku tabeli 3 ligi gr. IV. Natomiast podopiecznym duetu trenerskiego Mateusz Krawczyk - Łukasz Krzysztoń widmo 4 ligi co raz głębiej zagląda w oczy.

1-0 Jaromir Skiba (38)
1-1 Paweł Majka (48)
2-1 Dawid Cempa (71-karny)

Karpaty Krosno: Stępień - Kantor, Dąbek, Kołodziej, Krupa, Buszta, Skiba, Mordec, Kuliga, Stepankov, Cempa