2017-04-30 09:55:39

JKS Jarosław pokonał Wierną Małogoszcz. Dwa gole Pawła Hassa

Paweł Hass (na zdjeciu z prawej) zdobył dwa gole i pomógł JKS-owi Jarosław odniósł zwycięstwo (fot. Dominik Budzowski / Klub 100 - JKS Jarosław)
Piłkarze JKS-u Jarosław wygrali 4-1 z Wierną Małogoszcz przełamując niekorzystną serię trzech spotkań bez wygranej. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Paweł Hass.

Jarosławianie bardzo potrzebowali tej wygranej, by wrócić na właściwe tory, bo w trzech ostatnich spotkaniach nie udało im się sięgnąc po komplet punktów.

Początek meczu należał jednak do gości. W 16. minucie prowadzenie Wiernej Małogoszcz dał Paweł Rogula i gracze JKS-u Jarosław musieli gonić wynik.

Na szczęście dla miejscowych fanów nieco ponad kwadrans później do wyrównania doprowadził świetnie dysponowany Paweł Hass. Do przerwy było 1-1.

W drugiej połowie gospodarzy atakowali, ale długo nie potrafili znaleźć sposobu na defensywę Wiernej. Gol dający prowadzenie jarosławianom padł dopiero w 78. minucie, a jego autorem był Bartłomiej Gliniak.

Podkarpacki zespół poszedł za ciosem i za kolejnych kilka minut prowadził już 3-1, a swojego drugiego gola w tym spotkaniu zdobył Paweł Hass.

Wynik meczu w doliczonym czasie ustalił Patryk Pękala pieczętując pewne zwycięstwo JKS-u Jarosław.

0-1 Paweł Rogula (16)
1-1 Paweł Hass (33)
2-1 Bartłomiej Gliniak (78)
3-1 Paweł Hass (81)
4-1 Patryk Pękala (90+1)

JKS Jarosław: Mikus - Gliniak, Dudek, Wilk, Aab (73. Pękala), Kaganek, Kłusek, Kycko, Raba, Surmiak (59. Kmak), Hass.

Wierna Małogoszcz: Marzec - Krzeszowski (85. Borowski), Bała, Michał Kołodziejczyk, Zawadzki, Wijas, Czarnecki, Mularczyk, S. Trybek (75. Łebek), Foksa (81. Kraus), Rogula (85. Gągorowski).