2017-04-30 09:34:03

Udany debiut Janusza Białka. Stal Stalowa Wola w końcu zwycięska!

Stal Stalowa Wola w końcu sięgnęła po 3 punkty. W debiucie trenera Janusza Białka bramkę na wagę trzech punktów strzelił w doliczonym czasie drugiej połowy Adrian Gębalski.

Udany debiut w Stali Stalowa Wola zanotował Janusz Białek. Jego zespół przerwał passę dziewięciu meczów bez zwycięstwa od listopada i w końcu zaksięgował komplet "oczek".

Od początku meczu "Stalówka" miała wyraźną przewagę w starciu z Gryfem Wejherowo, ale do przerwy w Stalowej Woli nie oglądaliśmy bramek.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, ale sprawę Stali uławiła czerwona kartka dla Piotra Łysiaka. Zawodnika Gryfu Wejcherowo obejrzał ją w 76. minucie gry.

Zawodnicy Stali Stalowa Wola dopięli swego dopieo w doliczonym czasie gry. Zwycięską bramkę zdobył Adrian Gębalski i mecz zakończył się wynikiem 1-0.

1-0 Adrian Gębalski (90+1)

Stal Stalowa Wola: Bartosz Koncki - Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Konrad Kołodziej, Mateusz Wójcik, Konrad Korczyński (89. Kacper Siudak), Michał Mokrzycki (75. Kamil Bętkowski), Bartłomiej Wasiluk, Kamil Jonkisz, Adrian Dziubiński, Adrian Gębalski.

Gryf Wejherowo: Wiesław Ferra - Paweł Brzuzy, Piotr Kołc, Przemysław Kamiński, Przemysław Mońka, Adrian Klimczak, Łukasz Nadolski, Przemysław Czerwiński, Jacek Wicon (72. Piotr Łysiak), Robert Chwastek, Michał Marczak.

Sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec).
Zółte kartki: Mokrzycki, Jonkisz, Frątczak - Brzuzy, Klimczak, Kamiński, Kołc.
Czerwona kartka: Piotr Łysiak (76, brutalny faul).