2017-04-29 15:55:25

Stal Rzeszów odrobiła straty i wygrała w Daleszycach

Stal Rzeszów wygrała w Daleszycach ze sporymi problemami, ale najważniejsze, że wygrała (fot. archiwum)
Piłkarze Stali Rzeszów wygrali 2-1 w wyjazdowym meczu 3 ligi gr. IV ze Spartakusem Daleszyce. Rzeszowianie musieli odrabiać straty, ale udało im się zdobyć komplet punktów.

Niespodziewanie to gospodarze jako pierwsi cieszyli się z gola. Już w 6. minucie meczu prowadzenie Spartakusowi Daleszyce dał Artur Kidoń.

Podopieczni Bohdana Bławackiego w pierwszej połowie nie znaleźli recepty na defensywę gospodarzy. Do przerwy rzeszowianie przegrywali 0-1.
Wyrównanie przyszło 47. minucie. Gola na 1-1 dla Stali Rzeszów zdobył Michał Lisańczuk.

Rzeszowski zespół poszedł za ciosem i strzelił drugą bramkę przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Gole na wagę zwycięstwa strzelił w 54. minucie Wojciech Reiman.

1-0 Artur Kidoń (6)
1-1 Michał Lisańczuk (47)
1-2 Wojciech Reiman (54)

Stal Rzeszów: Adam Wasiluk - Kacper Drelich, Damian Skała, Arkadiusz Gil, Michał Szymański, Kornel Kordas,  Michal Lisańczuk (60. Paweł Giel, 81. Ernestas Pilypas), Oleg Kvych (46. Sebastian Brocki), Sławomir Szeliga, Wojciech Reiman, Piotr Prędota (67. Amido Batis Cande).

Żółte kartki: Sławomir Szeliga, Sebastian Brocki (Stal Rzeszów)