2017-04-29 09:16:47

Osłabiona Stal Mielec przegrała ze Zniczem Pruszków

Piłkarze Stali Mielec przegrali 0-1 w wyjazdowym meczu 1 ligi ze Zniczem Pruszków. Mielczanie przez długi czas grali w osłabieniu.

Podopieczni Zbigniewa Smółki robili, co mogli, ale z wyjazdu do Pruszkowa wrócili bez punktów.

Stal Mielec od 32. minuty grała w dziesiątkę po tym jak czerwoną kartką ukarany został Sebastian Zalepa (druga żółta).

Wcześniej doskonała okazję na gola dla naszej drużyny miał Kamil Radulj, który dobiegł do piłki po niepewnej interwencji bramkarza gospodarzy. Niestety mielczanin uderzył obok słupka.
Jedyny gol dla Znicza Pruszków padł w 50. minucie. Na listę strzelców wpisał się były zawodnik m.in. Legii Warszawa, Adrian Paluchowski.

W końcówce jeszcze szansę na wyrównanie miał Piotr Głowacki, ale jego uderzenie zdołał wybronić Piotr Misztal.

1-0 Adrian Paluchowski (50)
Znicz Pruszków: Piotr Misztal - Damian Jakubik, Grzegorz Janiszewski, Maciej Mysiak, Michał Kucharski, Aleksander Jagiełło (85. Patryk Kubicki), Mateusz Długołęcki, Tomas Borek, Maciej Machalski (66. Krzysztof Kopciński), Maksymilian Banaszewski, Adrian Paluchowski (78. Przemysław Kita).

Stal Mielec: Tomasz Libera - Dominik Sadzawicki (82. Dorian Buczek), Sebastian Zalepa, Boris Milekić, Robert Sulewski, Szymon Sobczak, Piotr Marciniec, Vasil Panayotov, Kamil Radulj (36. Przemysław Lech), Krzysztof Drzazga (72. Piotr Głowacki), Aleksandar Kolev.

Sędziował: Marek Opaliński (Legnica).
Żółte kartki: Paluchowski, Janiszewski - Zalepa, Drzazga, Panayotov, Lech.
Czerwona kartka: Sebastian Zalepa (32, druga żółta).