2017-04-26 19:01:11

UEFA Regions Cup: Podkarpacie lepsze od Świętokrzyskiego

Podobne tematy UEFA Regions Cup
Reprezentacja Podkarpacia wygrała 4-2 z reprezentacją województwa świętokrzyskiego w rozegranym w Kolbuszowej pierwszym meczu UEFA Regions Cup 2017.

Podkarpacki zespół prowadzony przez Grzegorza Sitka i Szymona Grabowskiego źle rozpoczął to spotkanie tracąc bramkę już w 4. minucie meczu.

Po kwadransie gry było już 2-0 dla reprezentacji Świętokrzyskiego ZPN i nic nie zapowiadało, że ten mecz zakończy się wygraną naszej drużyny.

Już w 19. minucie jednak kontaktowego gola zdobył Paweł Hass, a chwilę przed przerwą do wyrównania doprowadził Mateusz Padiasek. Obydwie bramki padły po uderzeniach głową.

Prowadzenie dla Podkarpackiego ZPN zdobył w 63. minucie przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego Bartłomiej Buczek. Piłkarz Resovii ustalił wynik spotkania na 4-2 da Podkarpacia chwilę przed końcem.

Rewanż odbędzie się 10 maja. Zwyciezca dwumeczu awansu do finału makroregionu.

PODKARPACKI ZPN - ŚWIĘTOKRZYSKI ZPN 4-2 (2-2)

0-1 Piotr Ostrowski (4)
0-2 Przemysław Rzepa (15)
1-2 Paweł Hass (19)
2-2 Mateusz Padiasek (42)
3-2 Bartłomiej Buczek (63)
4-2 Bartłomiej Buczek (87)