2017-04-22 18:43:03

Resovia tylko zremisowała z Avią w Świdniku

Resovia zremisowała 1-1 w wyjazdowym meczu trzeciej ligi z Avią Świdnik.

Piłkarze Avii Świdnik do siatki "Pasiaków" powinni trafić już w 21. minucie, ale Wojciech Białek nie wykorzystał rzutu karnego. Do przerwy bramki nie padły.

W 55. minucie spotkania z boiska wyrzucony został Wiktor Bogusz (druga żółta kartka) i miejscowi musieli grać w osłabieniu.

Przewaga Resovii z minuty na minutę była coraz większa i w 63. minucie rzeszowianie dopięli swego. Gola na 1-0 dla podopiecznych Szymona Szydełko strzelił Dawid Pałys-Rydzik.

Niestety cztery minuty później padła bramka dla gospdoarzy. Był to go samobójczy, a jego autorem był Konrad Domoń. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Więcej o meczu wkrótce.
0-1 Dawid Pałys-Rydzik (63)
1-1 Konrad Domoń (67-samobójcza)

Tabela 3 ligi, gr. IV:

Komentarze: 6

sds 2017-04-22 18:55:58

Ja tej Resovii nie rozumiem grała z Podhalem 3:1 i to jeszcze samobójcza....
Teraz grała z Avią 1:1 halo co się dzieje ????
Czyżby Resovia nie chce awansu do 2ligi bo ja już nie rozumiem.

do sds 2017-04-22 19:41:07

Bo głupi jesteś

Stan 2017-04-22 22:25:40

Forma niestety spada, mecz z Podhalem był trudny do oglądania i te ostatnie samobóje. Buczek denerwuje się na innych a sam nic nie strzela. Młodzież bez większej ilości treningów z IV ligi się nie wybije. Trzeba mieć nadzieję jestem na następnym meczu, pozdrawiam.

Pikk 2017-04-23 00:12:59

@Stan Nerwy puszczają zawodnikom, kibicom również... chciałoby się, żeby drużyna dobrze grała i punktowała. Jeden zawodnik meczu nie wygra. Ostatnio Resovia w niemocy, ale miejmy nadzieję że wkrótce nastąpi przełamanie. Do zobaczenia na meczu :)

Mietek 2017-04-23 10:04:44

Myślę że troszkę histeryzujecie. Nikomu nerwy nie puszczają... a już na pewno nie zawodnikom. Cały czas jesteśmy w grze, ważne mecze przed nami. Wiem że kibice chcą żeby Resovia wygrywała wszystko, ale to jest piłka i nie zawsze się da. Co do zdania że forma spada, to nie wiem o czym piszesz? Fakt przydarzył się słabszy mecz z Podhalem - bywa, ale w Świdniku byliśmy lepsi i szkoda że się nie udało wygrać. ale patrząc że Avia miała karnego to ten punkt trzeba szanować. Jedno co może drażnić lub trochę denerwować to brak skuteczności, bo na tyle sytuacji jakie mieliśmy w tej rundzie to bramek strzelonych powinno być co najmniej 2 razy więcej. Z drugiej strony fajnie że te sytuacje stwarzamy bo to świadczy że dobrze budujemy akcje. Podsumowując, patrząc na budżet jakim dysponuje Resovia oraz faworyzowanie przez magistrat oraz lokalne media (może z wyjątkiem Super Nowości) drużyny spod tamy, to nie jest źle i trzeba walczyć o jak najwyższe miejsce. Pamiętajcie możemy, ale nic nie musimy.... pozdrawiam Resoviaków!

Do oooo 2017-04-24 08:08:22

Oj baranie, takie głupoty piszesz że żygać się chce. pewnie jesteś z jakiejś małej zakompleksionej wioski typu: Jarosław, Sanok i zazdrościsz Rzeszowianom.
Stal na meczu z Motorem ze sporym ok. 300 osobowym młynem i frekwencją ponad 1000 kibiców, Resovia ok. 50 w Świdniku - dla twojej wioski jest to nieosiągalne więc sklej wary!