2017-04-22 18:26:12

Karpaty Krosno pokonały Unię Tarnów po świetnym początku

Dawid Kuli otrzymał piłkę z prawej strony i za chwilę wtrąci ją do siatki strzelając gola na 2-0 dla Karpat Krosno.
Karpaty Krosno wygrały 3-1 z Unią Tarnów w meczu 25. kolejki rozgrywek 3 ligi grupy IV.

Podopieczni Adama Fedoruka rozpoczęli to spotkanie wręcz idealnie. Już w 5. minucie spotkania do siatki Unii Tarnów trafił Dawid Cempa i miejscowi wyszli na prowadzenie.

Goście nie zdążyli jeszcze ochłonąć po stracie gola, a już musieli pogodzić się ze stratą kolejnego. Niespełna dwie minut po pierwszej bramce do siatki trafił Dawid Kuliga i Karpaty Krosno prowadził 2-0. Przed przerwą więcej bramek nie padło.

W 48. minucie gracze Unii Tarnów zdobyli kontaktowego gola. Po szybkiej kontrze piłkę w polu karnym dostał Damian Lubera, który z bliskiej odległości trafił do pustej bramki.

Ostatnie słowo należało jednak do Karpat Krosno. W 65. minucie na listę strzelców wpisał się Jaromir Skiba ustalając wynik spotkania na 3-1 dla miejscowych.

1-0 Dawid Cempa (5)
2-0 Dawid Kulig (7)
2-1 Damian Lubera (48)
3-1 Jaromir Skiba (65)