2017-04-16 11:30:16

Sokół Nisko lepszy od Izolatora Boguchwała

Sokół Nisko pokonał na własnym boisku Izolator Boguchwała 2-0 w meczu 23. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Piłkarze Sokoła Nisko objęli prowadzenie w 31. minucie meczu. Bramkę na 1-0 zdobył napastnik Marcin Tur. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie - Sokół Nisko prowadził z Izolatorem Boguchwała jedną bramką.

Sześć minut po przerwie Krystian Lebioda zdobył drugiego gola dla gospodarzy i ustalił wynik spotkania na 2-0.

Sokół Nisko był w tym spotkaniu lepszym zespołem i zasłużenie wygrał. Dzięki trzem punktom niżanie utrzymali piątą pozycję w ligowej tabeli. Izolator Boguchwała aktualnie jest drugi, ale do do lidera z Wólki Pełkińskiej traci aż 10 punktów.