2017-04-15 13:58:30

Sensacja w klasie O Krosno. OKS Markiewicza rozgromił Naftę Jedlicze

W Sobotę Wielkanocną żadnych szans nie dali piłkarze OKS-u Markiewicza drużynie Nafty Jedlicze i ograli gości aż 5-0.

Przed spotkaniem zdecydowanym faworytem wydawali się zawodnicy Nafty Jedlicze, którzy byli na 4. miejscu w tabeli. Krośnianie na papierze są zdecydowanie słabsi, ale już do przerwy OKS Markiewicza Krosno prowadził 2-0!

Wynik spotkania otworzył Albert Dembiczak po składnej akcji całego zespołu w 20. minucie spotkania, a drugą bramkę dla OKS Markiewicza strzelił Jakub Frączek pięć minut przed końcem pierwszej połowy.

Po przerwie gracze Nafty Jedlicze zaatakowali jednak OKS Markiewicza przeprowadził skuteczną kontrę i ponownie Jakub Frączek wpisał sie na listę strzelców.

Po tej bramce "Nafciarze" stracili wiarę w korzystny wynik i mecz został zdominowany przez podopiecznych Wojciecha Hejnara.

W 65. minucie czwartą bramkę dla OKS-u Markiewicza zdobył, najlepszy tego dnia na boisku, Albert Dembiczak.

Dwadzieścia minut przed końcem spotkania faulowany w polu karnym był Rafał Bazentkiewicz, a rzut karny skutecznie wykorzystał Grzegorz Jurczak ustalając wynik spotkania na 5-0.

1-0 Albert Dembiczak (20)
2-0 Jakub Frączek (40)
3-0 Jakub Frączek (55)
4-0 Albert Dembiczak (65)
5-0 Grzegorz Jurczak (70)

OKS Markiewicza Krosno: Jucha (82. Szmyd ) - Honkisz, Pelczar, Jucha(75. Gonet), Stanisławczyk - Dembiczak (75. Jędrzejczyk), Bazentkiewicz, Barzyk -  Szubrycht (80. Węgrzyn), Jurczak, Frączek(82. Krupski).