2017-03-26 17:55:45

Izolator Boguchwała stracił punkty i pozycję wicelidera. Tylko remis z LKS-em Pisarowce

LKS Pisarowce w niebiesko-białych strojach (fot. Krzysztof Lubomsk / archiwum)
Izolator Boguchwała zremisował u siebie z LKS-em Pisarowce 1-1 i stracił pozycję wicelidera 4 ligi podkarpackiej.

Piłkarze Izolatora Boguchwała rozpoczęli ten pojedynek wręcz idealnie. Już w 3. minucie Ołeksandr Tarasenko dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu rożnego, a z bliskiej odległości do siatki trafił Michał Bogacz.

Tylko w pierwszej połowie "Izolacja" miała kilka doskonałych okazji na podwyższenie. Po uderzeniach miejscowych piłka dwukrotnie trafiała w słupek i poprzeczkę, ale wynik pozostał niezmieniony.

W drugiej połowie gospodarze prezentowali się dużo słabiej. Już na początku tej części gry wykorzystali to gracze LKS-u Pisarowce doprowadzając do wyrównania. Do bramki Miłosza Lewandowskiego po uderzeniu głową trafił Sebastian Sobolak.

Izolator Boguchwała mógł ostatecznie to spotkanie wygrać. W 90. minucie gola dla gospodarzy strzelił Łukasz Szczoczarz. Arbiter tego spotkania jednak gola nie uznał dopatrując się spalonego.

1-0 Michał Bogacz (3)
1-1 Sebastian Sobolak (48)

Izolator Boguchwała: Lewandowski - Gajdek, Brogowski, Bogacz, Lusiusz - Szymański, Cupryś, Tarasenko, Zieliński (72. Fundakowski), Domin (64. Szczoczarz) - Róg (76. Puc).

LKS Pisarowce: Hajduk - Kasperkowicz, Kumah-Doe, Sikorski, Lorenc, Adamiak, Walaszczyk (73. Kozioł), Kasza, Wąchocki (90. Pańko), Sobolak, Boczar (75. Niemczyk).

Sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
Żółte kartki: Lorenc.