2017-02-25 12:21:38

sparing: Stal Rzeszów - JKS Jarosław 2-0

Przy piłce Maciej Maślany.
Stal Rzeszów wygrała 1-0 w meczu sparingowym z JKS-em Jarosław.

Do przerwy podopieczni Marcina Wołowca prowadzili 1-0 po trafieniu Wojciecha Reimana.

Drugi gol dla Stali Rzeszów padł po przerwie, a jego autorem był Jakub Więcek.

Dla obydwu drużyn był to ostatni mecz kontrolny przed startem rundy wiosennej rozgrywek 3 ligi gr. IV.

STAL RZESZÓW - JKS JAROSŁAW 2-0 (1-0)

1-0 Wojciech Reiman (30)
2-0 Jakub Więcek (79)

Stal Rzeszów: Wasiluk - Kursa, Skała, Pilypas, Bozek, Reiman, Szeliga, Brocki, Gil, Giel, Prędota oraz Wieczerzak, Lisańczuk, Szymański, Drelich, Kwycz, Zięba.

Leszek RZ 2017-02-25 15:46:22

W pierwszej połowie trzy - cztery sytuacje bramkowe JKS-u; dwie Stalowców, dobra i mądra gra obu drużyn z przewagą gości, bramka Reymana b. ładna, w gorny róg bramki. Druga bramka po składnej akcji i strzale w długi róg.

ks 2017-02-25 16:04:48

Jak by na to nie patrzeć JKS dalej w D...e!!!

Do ks 2017-02-25 16:50:56

Jak by na to nie patrzeć JKS wciąż ligowo nad Twoim żałosnym klubikiem ;)

Przeworsk 1944 2017-02-25 18:21:26

Oby Jks beknął za to że w ,,dziwnym" meczu u siebie Przegrał z Resowią. I tak te 3 punkty nic nie dały słabej Resowii a Jks-owi zostanie to zapamiętane!.

KS 2017-02-26 06:35:38

Myślę że nie będzie tak żle z JKS jak niektórzy prorokują

do Przeworsk 1944 2017-02-26 13:58:21

Myślę ze jesteś idiotą i na tym meczu wogóle nie byłe i powtarzasz brednie swoich kolegów synagogi. Co do dziwnych meczów to mógłbym przypomnieć mecze stali z avią i kszo, gdy ich snajper Jamróz po odebraniu zaległych pieniążków które mu stal wisiała zaszły się na czas meczu w bieszczadach