2017-02-18 20:09:45

sparing: Błękitni Ropczyce - Karpaty Krosno 0-6

Karpaty Krosno rozbiły Błękitnych Ropczyce w meczu kontrolnym. Trzecioligowiec zwyciężył aż 6-0.

Podopieczni Adama Fedoruka nie mieli większych problemów z pokonaniem Błękitnym Ropczyce aplikując im aż 6 goli. Czwartoligowiec zmarnował dwa rzuty karne (dwukrotnie nie trafił Mariusz Wiktor).

Trzy bramki dla Karpat Krosno strzelił Dawid Cempa, autorem dwóch goli był Roman Stepankow, a jedno trafienie na swoim koncie zapisał Mateusz Kantor.

BŁĘKITNI ROPCZYCE - KARPATY KROSNO 0-6 (0-1)

Bramki: Dawid Cempa 3, Roman Stepankow 2, Mateusz Kantor.

Błękitni Ropczyce: Pociask (46. Kosiba) - Kardyś, Kozioł, Świętoń, Świder (55. Kukla) - Hirka (55. Cesarz), Rogala (55 Kot), Zawodnik testowany, Zawiślak (55. Orzech) - Wiktor (55. Darłak), Zawodnik testowany (60. Baran)

No panowie z Jasła, Pan Prezes dzisiaj oglądał osobiście mecz, a więc żarliwie beki dalej toczyć na chwałę Karpat, odpoczniecie na wiosnę, podczas kolejnego jasielskiego Festiwalu Kultury Romskiej.

... 2017-02-18 20:37:30

W pierwszej połowie to Ropczyce robiły lepsze wrażenie i miały kilka dobrych okazji(rzuty karne w 1 i 2 połowie). W drugiej Karpaty wykorzystały słabszy dzień bramkarza, który popełniał masę błędów np. gol z połowy boiska.

kiko 2017-02-18 20:56:44

obrona słaba!

suchy 2017-02-18 21:08:38

Obrona słaba? kur..a zero z tyłu !! co ty pieprzysz Kiko!!

Do trola z krosna 2017-02-18 21:16:38

Ty masz człowieku jakiś kompleks Jasła bo wszędzie piszesz o beczkach.Byłeś na meczu to napisz przebieg,dobre i słabe momenty a nie bzdury.Prezesem w Karpatach nie jest już facet,kt?ry mieszka w Jaśle i jest właścicielem firmy z której zysków odprowadza podatki do kasy miasta Jasła pan Penar to może skończ już bzdury wypisywac.

Pawlo 2017-02-18 21:25:39

Co osiolki z jasla juz mieliscie nadzieje ze Pan Penar olal Karpaty niestety ale dalej musicie zapie...c na Karpaty tak ze nie grymasic tylko do roboty osły.

/ 2017-02-18 21:33:46

To kto jest prezesem Karpat bo z tego co ja wiem to Pan Marek Penar tak ze jak nie wiesz to nie pisz glupot osle

LAŁO 2017-02-18 21:38:07

Właśnie wychodze na trzecią zmianę lać oleje i toczyć beki, żeby była kasa na Karpaty,

m 2017-02-18 21:45:49

i tak trzymac tocz dalej

anonim 2017-02-18 21:48:20

W pierwszej polowie , zdecydowanie inicjatywa po stronie Ropczyc. W drugiej polowie fatalne bledy bramkarza ,a i Karpaty 2 bramki zdobyly z rzutow karnych

jeden z niewielu widzów 2017-02-19 00:15:52

Podoba mi się sposób robienia pozytywnej atmosfery przez kibiców z Ropczyc wokół ich drużyny. Nic to, że przegrali 0-6. Nic to, że w całym meczu oddali 2celne strzały na bramkę, w tym jeden z karnego, który obronił Stępień. W końcu "prowadzili grę". Jest dobrze, a łapek w górę jest więcej niż widzów na meczu, wliczając tych z Krosna.

Do jeden z niewielu widzów 2017-02-19 06:20:58

Dwa celne strzały? W pierwszej połowie bramkarz Karpat miał raczej sporo pracy i to jemu w dużej mierze Karpaty zawdzięczają 0 z tyłu. A bramki w drugiej połowie to 90% zasługa bramkarza Ropczyc i rzut karny.

KKS-y,JKS-y,MKS-y,LKS-y,FKS-y 2017-02-19 07:35:34

JKS za 18
KKS za 20 bez 2
Czyli podkarpacka mizeria

kibic 73 2017-02-19 08:24:12

Wreszcie Fedoruk coś ta drużynę poustawial zobaczymy za tydzień z Hutnikiem ile jesteśmy warci

Jaślak 2017-02-19 09:36:42

Ciężkie beki w Jaśle tocze, niech Karpatom to pomoże.

Wasz Pan 2017-02-19 13:59:13

W związku ze zmianą na stanowisku prezesa w krośnieńskich Karpatach oraz różnych pogłoskach mówiących o niewesołej sytuacji w klubie,My kibice oczekujemy od zarządu oficjalnych informacji w postaci stosownego oświadczenia na oficjalnej stronie Karpat.
Jeden z wpisów jest bardzo ciekawy...Nakradł j... kasę, którą ja robiłem przez prawie 2,5 roku. Uciekł szabrownik jeden i zostawił Nasz Kochany Klub. Kupił j...hotel i teraz pewnie go sprzeda, bo jemu to wali. Ma tyle hajsu, że szok. Niech pamięta jednak, że KKS NIGDY NIE ZGINIE!
No to wy tutaj udzielający się kibice krosnieńscy nawet nie wiecie ze prezes klubu wam sie w zimie zmienił?Wstyd ,no ale strona klubowa nie działa to skąd macie wiedziec .

Do Wasz Pan 2017-02-19 14:58:44

Osiołku dobra rada nie smaz wiecej frytek na oleju samochodowym bo jak widac to w glowie ci sie pie...li.Zajmij sie lepiej turlaniem beczek bo i tak nic wiecej nie potrafisz a o Prezesa Karpat i finanse sie nie martw bo Pan Marek wszystkiego pilnuje.

lało 2017-02-19 15:47:00

Nikt tak wiernie bek nie toczy jak jaslanin w środku nocy

Andrzej do jeden z niewielu wi 2017-02-19 16:51:46

Moze byc przykro Stępniowi ,ze umniejszasz jego zasługi przy zachowaniu czystego konta w pierwszej polowie przez Karpaty, twierdzac,ze obronil w tym meczu jedynie dwa strzały. No nic moze inny mecz ogladalismy...

LAŁO 2017-02-19 17:57:46

Oto dzień z życia erjotesa :
Rano jadą do roboty do zakładów w Krośnie : Huty Szkła, N.Styl, Polmo i BWI.
Część zostaje na miejscu bo robi w hucie należącej do Krosna, w Warzycach w N.Stylu należącym do Krosna i olejach należących do Prezesa KKS.Zdolna młodzież jedzie do krosnienskiego Kopernika i elektryka. Po robocie z wypiekami na twarzy śledzą co dzieje się w Karpatach. Weekend tez zarezerwowany na wyjazd na kosza, siatke, żużel i zakupy w Krośnie. Cieszą się tylko w lecie kiedy organizują Dni Kultury Romskiej, bo to jedyna ich rozrywka. PZDR.

jeden z niewielu widzów 2017-02-19 18:38:10

W pierwszej połowie gra była wyrównana, obie drużyny miały swoje okazje. Z tym, że ataki Błękitnych kończyły się głównie strzałami niecelnymi, niedokładną wrzutką albo za mocnym prostopadłym podaniem w pole karne. I owszem przy tym Stępień miał sporo pracy. W drugiej połowie już wyraźna przewaga Karpat. Wina bramkarza Błękitnych moim zdaniem tylko przy golu na 5-0, kiedy przelobował go niemal z połowy Stepankow. Ale wtedy było już w zasadzie po meczu. Poza tym nie było moją intencją umniejszanie zespołowi z Ropczyc, bo macie na prawdę fajną, ambitną drużynę. I nie była to ironia, to jest na prawdę ok, że nawet po wysokiej porażce trzymacie ich stronę. Ale moim subiektywnym zdaniem sugerowanie, że w zasadzie mogliście wygrać mecz przy wyniku 0-6 to już trochę za grubo. Pozdrawiam i życzę sukcesów w lidze.

do anonim 2017-02-19 22:01:07

Osiołku, beki toczyć, a nie w publicyste się bawić. DWUCH coś mi to wygląda na erjotesowską ortografię

kufel 2017-02-19 23:07:16

Były jakieś nowe twarze na testach w Karpatach na tym sparingu

kibic 2017-02-21 10:21:09

Koledzy z KKS mam do Was rade - dokupcie sobie jeszcze tak 8 zawodników z zewnątrz a Swoich WYCHOWANKÓW popuszczajcie za darmo do innych klubów .... za rok lub dwa wszyscy was kopna w d...e i zostaniecie wydojeni jak dojne krowy przez cudzych. No ale skoro nie szanujecie swoich to wasza sprawa. Pozdrowionka i ie spinajcie sie tak bo wam zyłka p...a pęknie

do kibic 2017-02-21 11:12:35

dzięki stary, że o Karpaty się tak martwisz i dzięki wam wszyscy kibice z Jasła o tak wielką troskę o Karpaty, że niby nie grają swoimi zawodnikami. Ale powinniście się cieszyć bo przecież wasz ukochany klub gra wychowankami i jakoś nie widzę u was żadnej satysfakcji z tego tytułu. Czy może dlatego, że was wszyscy leją w każdym meczu ?