2017-02-15 18:32:30

sparing: Resovia - Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1

Piłkarze Resovii wygrali 2-1 w sparingu z czwartoligową Wólczanką Wólka Pełkińska.

Wszystkie gole w tym spotkaniu padały po przerwie. Jako pierwszy do siatki trafił Łukasz Świst, który na listę strzelców wpisał się po rzucie karnym.

Na 2-0 prowadzenie Resovii podwyższył na 10 minut przed końcem spotkania Szymon Feret, który do siatki trafił po uderzeniu głową.

Minutę później jednego gola dla Wólczanki Wólka Pełkińska odrobił Krzysztof Pietluch, który również nie pomylił się z jedenastu metrów.

Jak poinformował oficjalny serwis internetowy Resovii w drużynie "Pasiaków" zagrał testowany pomocnik. Wkrótce więcej informacji meczowych.

RESOVIA - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2-1 (0-0)

1-0 Łukasz Świst (55-karny)
2-0 Szymon Feret (80)
2-1 Krzysztof Pietluhc (81-karny)