2017-02-11 14:49:05

sparing: Stal Stalowa Wola - Cosmos Nowotaniec 4-1

'Stalówka' (zielone koszulki) zmierzyła się w sparingu z Cosmosem Nowotaniec.
Drugoligowa Stal Stalowa Wola wygrała z Cosmosem Nowotaniec 4-1 w meczu sparingowym.

Sparing rozpoczął się wręcz idealnie dla gości. Już w 1. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Ireneusz Zarzyka dając prowadzenie Cosmosowi Nowotaniec. Grający trener trzecioligowca w pierwszej połowie miał dwie stuprocentowe okazje, by strzelić kolejne bramki.

Jeszcze przed przerwą piłkarze Stali Stalowa Wola zdołali odrobić straty po golu Kacpra Siudaka.

W drugiej połowie podopieczni Rafała Wójcika zdobyli kolejne gole, by ostatecznie zwyciężyć 4-1. Autorami trafień byli Michał Mokrzycki, Bartłomiej Wasiluk i Adrian Gębalski. Gracze Cosmosu też mieli swoje okazje, ale więcej bramek nie udało im się strzelić.

W barwach Cosmosu Nowotaniec pojawili się zawodnicy testowani. Wśród nich obrońca, boczny pomocnik i napastnik. W "Stalówce" także pojawili się nowi testowani.

Mecz rozegrano na boisku ze sztuczą nawierzchnią w Stalowej Woli.

STAL STALOWA WOLA - COSMOS NOWOTANIEC 4-1 (1-1)

0-1 Ireneusz Zarzyka (1)
1-1 Kacper Siudak (25)
2-1 Michał Mokrzycki (55)
3-1 Bartłomiej Wasiluk (85)
4-1 Adrian Gębalski (90)

Stal Stalowa Wola: Dorian Frątczak - Konrad Korczyński, Szymon Jarosz, Kacper Śpiewak, Nicholas Kozdra, Kamil Bętkowski, Bruno Żołądź, Zawodnik testowany, Piotr Szewczyk, Kacper Siudak, Kacper Piechniak oraz Bartosz Koncki, Bartłomiej Wasiluk, Adam Waszkiewicz, Przemysław Stelmach, Mateusz Kolbusz, Mateusz Wójcik, Kamil Jonkisz, Konrad Kołodziej, Adrian Gębalski, Michał Mokrzycki, Adrian Dziubiński.