2017-02-04 13:08:17

sparing: Resovia - Wisła Sandomierz 3-0

Na zdjęciu Mirosław Baran, strzelec drugiego gola dla Resovii (fot. Mieczysław Turczyn / archiwum)
Piłkarze Resovii wygrali 3-0 z Wisłą Sandomierz w drugim sparingu podczas zimowego okresu przygotowawczego.

Wszystkie gole w tym spotkaniu padły po przerwie.  Pierwszą bramkę dla Resovii zdobył w 63. minucie Dawid Bieniasz, a kilka minut później na 2-0 podwyższył Mirosław Baran.

Wynik spotkania na 3-0 dla "Pasiaków" ustalił na 10 minut przed końcem Sebastian Dziedzic.

Jak poinformował oficjalny serwis internetowy Resovii cwks-resovia.pl w drużynie prowadzonej przez Szymona Szydełko pojawiło się dwóch piłkarzy testowanych - obydwaj to pomocnicy.

RESOVIA - WISŁA SANDOMIERZ 3-0 (0-0)

1-0 Dawid Bieniasz (63)
2-0 Mirosław Baran (69)
3-0 Sebastian Dziedzic (80)

Resovia: Pietryka - Baran, Domoń (65. Socha), Żmuda (46. Makowski), Staszczak (46. Bieniasz, 65. Micał), Kmiotek (46. Świst), Kaliniec (46. Zawodnik Testowany I), Chamera (65. Pałys-Rydzik), Pelc (46. Zawodnik Testowany II), Pałys-Rydzik (46. Dziedzic), Buczek (65. Twardowski).