2017-01-28 12:50:16

sparing: Resovia - JKS Jarosław 4-4

Piłkarze Resovii zremisowali z JKS-em Jarosław 4-4 w zakończonym przed chwilą meczu sparingowym.

Podopieczni Szymona Szydełko od pierwszych minut mieli przewagę i bardzo szybko wyszli na prowadzenie.

Do przerwy Resovia wygrywała 4-1 po golach Barłomieja Buczka i Sebastiana Dziedzica (obaj zdobyli po dwie bramki). Po sronie JKS-u Jarosław na liście strzelców zapisał się Bartłomiej Gliniak.

Po zmianie stron jarosławianie wzięli się za odrabianie strat. Udało im się to zrobić w ciągu ostatnich 25 minut. Gole zdobywali kolejno Kamil Aab, Bartłomiej Raba i Paweł Hass.

W barwach JKS-u Jarosław pojawiło się aż sześciu piłkarzy testowanych (w tym dwóch bramkarzy). Resovia sprawdzała jednego zawodnika.

4-4 Paweł Hass (89)

Resovia: Pietryka - Domoń, Świst, Żmuda, Staszczak (46. Pelc), Kmiotek (60. Leśniak), Kaliniec (46. Zawodnik Testowany), Chamera (46. Ogrodnik), Bieniasz, Dziedzic (60. Andreasik), Buczek (46. Pałys-Rydzik).

JKS Jarosław (I połowa): Zawodnik testowany I – Gliniak, Zawodnik testowany II, Daszyk, Zawodnik testowany III – Zawodnik testowany IV, Kłusek, Jeż, Surmiak, Pękala – Zawodnik testowany V (II połowa): Zawodnik testowany VI – Wróbel, Zawodnik testowany II, Mrozowicz, Aab – Kaganek, Daszyk, Kycko, Bała – Raba, Hass.