2017-01-21 12:51:07

sparing: Resovia - Sokół Nisko 4-0

Bartłomiej Buczek, strzelec dwóch goli dla Resovii, na zdjęciu z prawej (fot. archiwum)
Piłkarze Resovii wygrali 4-0 z Sokołem Nisko w pierwszym sparingu po przerwie zimowej.

Podopieczni Szymona Szydełko do przerwy prowadzili dwiema bramkami po strzała Bartosza Buczka (pierwszy gol padł z rzutu karnego, drugi po podaniu Michała Ogrodnika).

Prowadzenie Resovii podwyższył na 10 minut przed końcem meczu Adrian Chamera - także z rzutu karnego. W doliczonym czasie gry ten sam zawodnik trafiił do siatki jeszcze raz ustalając wynik spotkania na 4-0 dla "Pasiaków".

RESOVIA - SOKÓŁ NISKO 4-0 (2-0)

1-0 Bartłomiej Buczek (22-karny)
2-0 Bartłomiej Buczek (40)
3-0 Adrian Chamera (80-karny)
4-0 Adrian Chamera (90+2)

Resovia: Pietryka - Makowski, Żmuda, Domoń - Pelc, Kmiotek, Kaliniec, Ogrodnik, Staszczak - Dziedzic, Buczek

Więcej info o meczu na oficjalnym profilu twitterowym Resovii.