2016-11-26 23:03:33

Centralna Liga Juniorów. Stal Mielec przegrała ze Zniczem Pruszków

Marcel Stec zdobył gola dla Stali (fot. Kacper Strykowski / stalmielec.com)
Juniorzy starsi Stali Mielec zakończyli walkę o punkty w tym roku przegraną w wyjazdowym meczu ze Zniczem Pruszków.

Obrona Stali Mielec przespała pierwsze minuty. Po błędach defensywy i bramkarza Znicz Pruszków wyszedł na prowadzenie już w czwartej mincue gry. Na szczęście przed przerwą wyrównał Marcel Stec.

Mielczanie po golu na 1-1 przejęli inicjatywę i mieli kolejne okazje na zdobycie bramek. Podopiecznym Janusza Białka brakowało jednak skuteczności.

Po przerwie stalowcy nie uniknęli błędu w defensywie, po którym Znicz miał rzut karny. Rywale zamienili jedenastkę na gola i dowieźli korzystny rezultat do końcowego gwizdka.

1-0 Przemysław Dwórzyński (4)
1-1 Marcel Stec (29-wolny)
2-1 Przemysław Dwórzyński (67-karny)

Stal Mielec: Lis – Baran, Drożdżal, Bober, Goliasz (64. Trytek), Misztal, Stec, Płudowski, Zygmunt, Urbaniak, Szagała.