2011-03-26 17:15:09

II liga: Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór M. 1-2

Stal Rzeszów przegrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 w pierwszym w tej rundzie meczu przed własną publicznością.

Goście już po 25. minutach prowadzili w Rzeszowie 2-0 po golach Marka Lendziona i Dariusza Zjawińskiego.

Kontaktową bramkę dla Stali zdobył chwilę przed przerwą Konrad Maca, ale - pomimo przewagi - strat nie udało się już odrobić.

STAL RZESZÓW - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI 1-2 (1-2)
Bramki: Maca (39) - Lendzion (8), Zjawiński (25).

Stal: Wietecha - Lebioda, Czarny, Rzucidło (80. Kloc), Serafin, Reiman, Margol (65.  Fabianowski), Prokić, Krauze, Jędryas (83. Krzysztoń), Maca.

Świt: Bigajski - Lendzion, Reginis, Drwęcki, Jagodziński, Szymiczek (85. Kończyński), Kosiec,  Gmitrzuk, Maślanka (55. Galicki), Obem, Zjawiński (81.  Strzałkowski).

Sędziował: Wojciech Sawa z Chełma. Żółte kartki: Jędryas - Reginis, Kosiec, Lendzion, Drwęcki. Widzów: 1000.

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl