2016-11-20 14:57:23

Stal Stalowa Wola wygrała z Odrą Opole!

Piłkarze Stalówki cieszyli się z wygranej z Odrą Opole (fot. archiwum)
Piłkarze Stali Stalowa Wola pokonali Odrę Opolę 2-1 w niedzielnym meczu 18. kolejki 2 ligi.

Podopieczni Rafała Wójcika po dobrym spotkaniu pokonali trzecią drużynę w tabeli. To świetne zakończenie rundy przy ul. Hutniczej. Za tydzień "Stalówka" zmierzy się z w Radomiu z Radomiakiem.

Pierwszy gol w starciu Stali Stalowa Wola z Odrą Opole padł w 52. minucie. Jego autorem był Kamil Bętkowski, który trafił do siatki z rzutu karnego.

Niedługo później goście wyrównali po bramce Przemysława Brychlika, ale ostatnie słowo należało do miejscowych. Zwycięstwo "Stalówce" dał w 86. minucie Przemysław Stelmach.

1-0 Kamil Bętkowski (52-karny)
1-1 Przemysław Brychlik (60)
2-1 Przemysław Stelmach (86)