2016-11-12 21:06:31

Resovia zremisowała z Motorem Lublin 1-1

Resovia (biało-czerwone pasiaki) zremisowała w Lublinie (fot. archiwum)
Piłkarze Resovii zremisowali 1-1 w rozegranym dziś wyjazdowym meczu z Motorem Lublin.

Podopieczni Szymona Szydełko z wyjazdowej batalii na Arenie Lublin wracają z zaledwie punktem. Szkoda, bo do przerwy prowadzili i mogli pokusić się o zwycięstwo.

Gola dla Resovii zdobył Dawid Pałys-Rydzik, który w 38. minucie trafił do siatki pięknym uderzeniem z półwoleja.

Wyrównując bramka dla Motoru Lublin padła dopiero w 81. minucie po rzucie karnym. Z linii jedenastu metrów Marcina Pietrykę pokonał Artur Gieraga. Chwilę wcześniej czerwoną kartką ukarany został Bartłomiej Makowski.

0-1 Dawid Pałys-Rydzik (38)
1-1 Artur Gieraga (81-karny)

Motor Lublin: Socha - Kożuchowski, Tadrowski, Gieraga, Dykij, Stachyra (46. Szpak), Tymosiak, Piekarski, Kaczmarek, Michota (46. Szysz), Zaniewski.

Resovia Rzeszów: Pietryka 0- Baran, Makowski, Żmuda, Staszczak, Barszczak, Kaliniec (70. Domoń), Kmiotek, Pałys-Rydzik, Dziedzic, Buczek (82. Świst).

Żółte kartki: Kożuchowski - Makowski, Barszczak, Ogrodnik, Pałys-Rydzik, Świst.
Czerwona kartka: Makowski (80, druga żółta).
Widzów: 1784.