2016-10-16 17:10:27

Rzemieślnik Pilzno wygrał z Sokołem Sieniawa

Damian Wolański (drugi z lewej) przesądził o wygranej Rzemieślnika (fot. Mieczysław Turczyn)
Po dwóch golach Damiana Wolańskiego i jednym trafieniu Dawida Floriana, Rzemieślnik Pilzno wygrał w meczu 13. kolejki 4 ligi z Sokołem Sieniawa.

W pierwszej połowie trwała zażarta walka o każdy metr boiska. Kibice nie narzekali, bo obie ekipy stwarzały okazje bramkowej. W pierwszych 45 minutach skuteczniejszy był Sokół Sieniawa. Ładnym uderzeniem z dystansu kibiców gości uradował Dawid Gnatek.

Po zmianie stron więcej do powiedzenia miał Rzemieślnik Pilzno. Gospodarze mieli więcej z gry i potrafili wykorzystać swoje sytuacje. Wyrównał 10 minut po przerwie Dawid Florian. Później przypomniał o sobie Damian Wolański. Dzięki jego instynktowi Rzemieślik cieszył się ze zwycięstwa 3-1.

0-1 Dawid Gnatek (33)
1-1 Dawid Florian (56)
2-1 Damian Wolański (63)
3-1 Damian Wolański (73)

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński – M. Nalepka, Tragarz, Remut, Fryś, Florian (85 Camara), Barycza, Ślezak (79 Adamski), Bańdur (90 Anioł), Macnar (87 Tomasiewicz), Wolański (77 Kłos).

Sokół Sieniawa: Pawlus – Kardyś, M. Padiasek, S. Padiasek, Siwyj, D. Jędryas, Gnatek, Lipniarski (66 Bursztyka), Czyrny, Wilusz (59 Flis), M. Jędryas (64 Kalin).