2011-03-12 21:03:10

sparing: Chełmianka Chełm - Huczwa Tyszowce 2-1

Trzecioligowa Chełmianka Chełm rozegrała mecz kontrolny, w którym pokonała czwartoligową Huczwe Tyszowce 2-1.

Huczwa Tyszowce, sparingowy przeciwnik Chełmianki, to czołowa drużyna czwartej ligi lubelskiej. Bramkę dającą prowadzenie w 8. minucie meczu z rzutu karnego strzelił Krzyżak. Goście zdołali wyrównać w 32. minucie po strzale Somyka, lecz gracze Chełmianki ostatecznie odnieśli zwycięstwo po bramce, którą w drugiej części gry zdobył doświadczony Tatysiak.

CHEŁMIANKA CHEŁM - HUCZWA TYSZOWCE 2-1 (1-1)
Bramki: Krzyżak (8-k.), Tatysiak (67) - Somyk (32)

Chełmianka: Ciołek - Grzywna, Krzyżak, Bożyk, Tywoniuk, Wieczorek, Knot, Postój, Bala, Wójcik. Ponadto grali: Porzyc, Drzewicki, Sowa, Tatysiak, Zdunek

Huczwa: Wichoć – Orzechowski, Późniak, Anioł, Joniec, Hałasa,  Beza, Somyk, Cieślik, Paweł Maliszewski, Rejs. Ponadto grali: P. Mac, Pavlenko, Kukiełka, Mruk, Droździel, Paszkiewicz, Błaszczuk.

źródło: rkschelmianka.futbolowo.pl / huczwa.pl