2016-10-08 21:25:02

Czarni Jasło zremisowali z Sokołem Nisko

Czarni Jasło wywalczyli kolejny ważny punkt w rozgrywkach czwartej ligi.
Tegoroczny mistrz krośnieńskiej okręgówki, Czarni Jasło, był blisko sprawienia kolejny niespodzianki. Jaślanie prowadzili 2-0 i ostatecznie zremisowali z Sokołem Nisko.

Czarni Jasło wyszli na prowadzenie po bramce Damiana Kuliga z 10. minuty meczu. Po przerwie na 2-0 podwyższył doświadczony Grzegorz Munia. Rywale z Niska mogli być zaskoczeni takim obrotem spraw, ale nie dali za wygraną.

Niespełna dziesięć minut po trafieniu Grzegorza Muni, do siatki jaślan trafił Marcin Tur. Jaślanie mądrze i szczęśliwie bronili dobrego wyniku, ale w ostatniej minucie stracili gola.

Punkt dla Sokoła Nisko uratował doświadczony obrońca Jacek Maciorowski.

1-0 Damian Kulig (10)
2-0 Grzegorz Munia (55)
2-1 Marcin Tur (63)
2-2 Jacek Maciorowski (90)

Czarni Jasło: Cyran –  Borowiec, Chrząszcz, Dziobek, Dziedzic, Urban, Wójtowicz (73 Szopa), Nabożny (87 Jamuła), Kulig, Munia (79 Foryś), Folwarski.

Sokół Nisko: Wietecha – Dyba, Maciorowski, Wilk, Tur (90 Stępień), Sudoł, Lebioda, Serafin, Kołodziej, (64 Kocój), Pliszka, Juda.