2016-09-26 15:00:00

2 liga kobiet. DAP Dębica zremisował w Lublinie

DAP - z piłką Klaudia Gil - zremisował w Lublinie (fot. facebook.com / DAP Girls)
Piłkarki DAP-u Dębica zremisowały w Lublinie w zaległym meczu 1. kolejki drugiej ligi kobiet grupy lubelskiej, w której walczy jedna z podkarpackich drużyn.

Dębiczanki mogły czuć niedosyt po tym meczu, bo w drugiej połowie zdominowały rywalki i na niespełna 10 minut przed końcem prowadziły z Widokiem 2-1. Obie bramki dla DAP-u Dębica zdobyła Gabriela Kaput.

Widok Lublin zdołał jednak wyrównać i mecz zakończył się podziałem punktów.

- Szkoda straconych dwóch punktów, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma - oceniała ten mecz na klubowym fanpage'u DAP-u Martyna Wojnas.

W najbliższą sobotę DAP będzie podejmować Moravię Morawica. Początek spotkania w Dębicy o godzinie 16.

1-0 Karolina Barczak (36)
1-1 Gabriela Kaput (63)
1-2 Gabriela Kaput (66)
2-2 Julia Dragan (82)

DAP Dębica: Wojnas - Andrea Ząbek, Wojtaszek, Gil, Jarząb, Aleksandra Ząbek, Machnica, Fluder, Jurek, Jużecka, Kaput.