2016-09-24 13:15:26

Błękitni Ropczyce zatrzymali Izolator Boguchwała!

Błękitni Ropczyce w niebiesko-białych strojach (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piłkarze Błękitnych Ropczyce wygrali 2-1 z faworyzowanym Izolatorem Boguchwała w meczu 10. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Błękitni Ropczyce sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom pokonując Izolator Boguchwała. Ropczyczanie są pierwszą drużyną, której udało się tego dokonać w tym sezonie.

Trzeba przyznać, że zrobili to w dobrym stylu, bo byli zespołem lepszym i wygrali zasłużenie. Izolator natomiast rozegrał słabe spotkanie.

Pierwszy gol w tym meczu padł po przerwie. W 51. minucie prowadzenie gościom dał Patryk Róg i początkowo wydawało się, że gracze Andrzeja Szymańskiego zaksięgują kolejny komplet punktów.

Gospodarze jednak nie zamierzali się poddawać i ruszyli do ataków. Obydwie bramki padły po indywidualnych błędach graczy Izolatora.  W 59. minucie do wyrównania doprowadził Jakub Szewczyk, a zaledwie cztery minuty później zwycięskiego gola dla Błękitnych Ropczyce strzelił Łukasz Kosiba.

Na ławce trenerskiej Błękitnych po raz ostatni zasiadł Rafał Ormiański. W poniedziałek drużynę obejmie nowy trener.

0-1 Patryk Róg (51)
1-1 Jakub Szewczyk (59)
2-1 Łukasz Kosiba (63)